Pakowanie usługowe

Produkty sypkie wymagają odpowiedniego zabezpieczenia, które ochroni je przed rozsypaniem, ale także będzie skutecznie zapobiegać przenikaniu zanieczyszczeń.

Klientom oferujemy pakowanie usługowe, które może odbywać się na kilka sposobów. Maszynowe pozwoli nam na umieszczenie towaru w gotowych torebkach lub zabezpieczeniu ich poprzez pracę na automatach rolowych. Ręczne odbywa się półautomatycznie i obejmuje między innymi etykietowanie

Klientom oferujemy usługowe pakowanie w saszetki produktów takich, jak pieprz, sól, słodzik oraz cukier. Odpowiednia gramatura sprawia, że idealnie nadają się do jednorazowego użytku. Doskonale sprawdzą się w restauracjach, hotelach, ale także biurach. Perfekcyjnie zabezpieczenie zawartości chroni ją przed rozsypaniem, dlatego nie trzeba się martwić, że coś się pobrudzi.

Pakowanie w saszetki

Prowadzone przez nas usługowe pakowanie w saszetki to także doskonały sposób na skuteczny branding. Wykonamy dla Ciebie dowolny nadruk, zawierający logo lub nazwę firmy, w ten sposób Twoi klienci, goście hotelowi czy inne osoby będą mogły jeszcze lepiej skojarzyć Twoją działalność.

Grafiki oraz nadruki, które tworzymy charakteryzuje wysokiej jakości papier oraz wyraźna i dobrze widoczna czcionka. Ich zastosowanie sprawia, że produkty wydają się bardziej eleganckie, a nawet ekskluzywne, dzięki temu, że przy ich produkcji stosuje się minimalistyczny design.

Poza walorami estetycznymi, usługowe pakowanie saszetek jest również niezwykle funkcjonalne. Zamawiając tak przygotowany produkt, możemy w łatwy sposób podać go klientom przy posiłku, dzięki czemu w razie potrzeby nie tylko posłodzi on swój ulubiony napój, ale również będzie mógł doprawić ulubione danie.

Dzięki nowoczesnym urządzeniom możemy wykonywać saszetki ze zgrzewem czterostronnym lub saszetki typu stick. Dzięki nim zawartość jest odpowiednio zabezpieczona i co najważniejsze poręczna, co pozwala na noszenie jej w torebce, a nawet kieszeni bez ryzyka otwarcia. Ponadto zawartość zachowuje swój aromat na dłużej, nie wietrzeje, a także stanowi dużo bardziej higieniczną formę podania przyprawy lub cukru od tradycyjnej solniczki czy cukiernicy.

Zajmujemy się pakowaniem usługowym od wielu lat, dlatego posiadamy doświadczenie i wiemy czego oczekują od nas klienci. Nasza działalność obejmuje produkty, takie jak: sól, pieprz, a także cukier biały lub trzcinowy oraz słodzik.

Opakowania i saszetki z logo

Tworzymy także usługowo opakowania i saszetki z własnym logo to od klienta zależy co chce umieścić na wybranych produktach. Naszym celem jest tworzenie oryginalnych i niepowtarzalnych szat graficznych, a nasze działania są zgodne ze standardami Dobrej Praktyki Produkcyjnej.