Cukier trzcinowy2020-09-14T07:35:27+00:00

Cukier trzcinowy

Na tej stronie znajdziesz cukier trzcinowy pakowany w saszetkach – paluszkach. Uzyskiwany z trzciny cukrowej charakteryzuje się przyjemnym smakiem i stanowi częsty zamiennik cukru białego. Klienci kawiarni i restauracji coraz chętniej sięgają po ten rodzaj dodatku do napojów, gdyż uważa się ją za zdrowszą od produktu uzyskiwanego z buraków cukrowych. Dlatego proponowany artykuł szczególnie polecany jest wszystkim lokalom gastronomicznym budującym markę kojarzącą się ze zdrowym trybem życia i prawidłowym odżywianiem. Cukier trzcinowy, dzięki zawartej w nim melasie i innym składnikom, ma bursztynowy kolor i lekko miodowy zapach. Jednocześnie, dodany do napoju, gwarantuje przyjemny smak.

Produkowane z szarego papieru saszetki, w jakie pakujemy cukier, są w pełni hermetyczne i higieniczne. Możemy również nanieść na nie oznaczenia Klienta – logo, nazwę, jak i hasło reklamowe. Minimalna ilość zamówionych sztuk to 1000 saszetek, pakowanych po 4 lub 5 g. Prezentowany produkt to idealne rozwiązanie dla wszystkich firm z sektora HoReCa.

Cukier w opakowaniu uniwersalnym:

Jednostka wagi netto: 4g lub 5g
Wymiary torebki: 110x16mm
Opakowanie zbiorcze- karton: 500 szt. / 1000 szt
Rodzaje papieru: Papier: Szary
Minimalne zamówienie: 1000 szt. 
Czas dostawy: 48h

[ … produkt dostępny również z marką własną … ]

Nasze produkty

Cukier biały
w saszetkach

Czytaj więcej

Cukier trzcionowy
w saszetkach

Czytaj więcej

Słodzik
w saszetkach

Czytaj więcej

Sól
w saszetkach

Czytaj więcej

Pieprz
w saszetkach

Czytaj więcej
Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich, korzystając z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO. Zgoda