Home > Cukier-bialy
Cukier biały2022-02-11T09:39:10+00:00

Cukier w saszetkach i w paluszkach

Prowadzisz lokal gastronomiczny? Organizujesz różne uroczystości i zależy Ci na zagwarantowaniu gościom możliwości słodzenia napojów? A może przychodzący do Twojej restauracji, baru lub kawiarni klienci nie wyobrażają sobie dnia bez kubka ulubionej, słodkiej kawy czy herbaty? W takim razie dobrze trafiłeś! Skorzystaj z naszych produktów.

Wśród artykułów porcjowanych największą popularnością cieszy się cukier biały w jednorazowych opakowaniach. Dlatego specjalnie z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy bogatą ofertę jednorazowych saszetek. Produkt jest dostępny w higienicznej torebce – wygodnej w użytkowaniu. Znajduje swoje zastosowanie głównie w branży hotelarsko-gastronomicznej. Idealnie nadaje się do podawania gościom w formie dodatku do przygotowanych dla nich ciepłych napojów.

W zależności od wybranej paczki mieści się w niej po kilkadziesiąt lub kilkaset saszetek. Każda z nich zawiera precyzyjnie odmierzoną porcję cukru, który wsypany do kawy lub herbaty nadaje napojowi przyjemnego smaku. Paluszki to opakowanie, w którym produkt na długo zachowuje świeżość i łatwo dodaje się go do napoju.

Cukier w opakowaniu uniwersalnym:

Jednostka wagi netto: 4g lub 5g
Wymiary torebki: 110x16mm
Opakowanie zbiorcze- karton: 500 szt. / 1000 szt
Rodzaje papieru: Papier: Biały 
Minimalne zamówienie: 1000 szt. 
Czas dostawy: 48h

[ … produkt dostępny również z marką własną … ]

Nasze produkty

Cukier biały
w saszetkach

Czytaj więcej

Cukier trzcionowy
w saszetkach

Czytaj więcej

Słodzik
w saszetkach

Czytaj więcej

Sól
w saszetkach

Czytaj więcej

Pieprz
w saszetkach

Czytaj więcej
Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich, korzystając z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO. Zgoda