Wybierz cukier z logo w saszetkach i wypromuj swoją firmę

Jesteśmy producentem opakowań w saszetkach, a na życzenie naszych Klientów zajmujemy się również pakowaniem usługowym i tworzeniem produktów z marką własną. Cukier z logo Twojej firmy nie tylko świadczy o prestiżu przedsiębiorstwa, ale stanowi także świetną reklamę. Decydując się na cukier logowany w saszetkach, masz gwarancję, że marka firmy dotrze do nowych, potencjalnych Klientów i na pewno zostanie zapamiętana przez konsumentów.

Postaw na profesjonalnego producenta saszetek

Podejmując się każdego zlecenia, stawiamy na oryginalny projekt oraz indywidualnie dobraną szatę graficzną opakowania, która zapada w pamięć. Jako profesjonalny producent saszetek, posiadamy nowoczesny park maszynowy pozwalający na produkcję opakowań typu stick oraz saszetka ze zgrzewem czterostronnym w szerokim zakresie gramaturowym. Możemy pochwalić się kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie pakowania produktów.

Produkty porcjowane z logo to nowoczesna forma reklamy

BRACO to producent opakowań w saszetkach, który zapewnia najwyższą jakość produktów. Działamy zgodnie z zasadami HACCP oraz GMP i GHP. Zrealizowaliśmy wiele zamówień na cukier reklamowy, które spotkały się z uznaniem naszych Klientów.

Myślisz o produktach z własnym nadrukiem, dbasz o wizerunek Twojej firmy? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy i przedstawimy Ci ofertę na nasz cukier logowany w saszetkach.

Nie czekaj i zacznij promować swoją firmę już dziś! Wybierz doświadczonego producenta saszetek!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów porcjowanych.

 

stopka cukier w saszetkach