MARKA WŁASNA2020-05-11T13:02:07+00:00

Marka własna – cukier reklamowy z logo – konfekcjonowanie towarów i pakowanie produktów

Cukier z nadrukiem w saszetkach
jako doskonały element reklamowy Państwa marki.

W braco zajmujemy się realizowaniem dedykowanych opakowań. Posiadamy szeroką gamę produktów porcjowanych, na których możemy umieścić logo naszych kontrahentów. Tworzymy produkty z marką własną, dzięki czemu zyskują Państwo nośnik reklamowy, który przyczynia się do budowania wizerunku Waszej firmy. Cukier z logo w saszetkach jest sprawdzonym rozwiązaniem, aby dana marka została zapamiętywana i zyskała nowych Odbiorców.

Jako profesjonalny producent saszetek, stawiamy na nowoczesność opakowań i ich szaty graficznej. Jesteśmy również wstanie dostosować gramatury jednostkowe jak również opakowania zbiorcze poszczególnych produktów do indywidualnych wymagań Klienta.

[ … stwórz swój indywidualny projekt … ]

Kilkunastoletnie doświadczenie

w dziedzinie pakowania usługowego sprawiło, że wykonujemy opakowania z logo dla największych sieci restauracji, kawiarni, cukierni czy też hurtowni.. Wyroby BRACO znajdują powszechne zastosowanie w dynamicznie rozwijającej się branży gastronomicznej HoReCa. Nasz cukier w saszetkach oraz inne produkty porcjowane trafiają do setek odbiorców na terenie całego kraju. Na tle konkurencji wyróżniamy się wysoką jakością produktów, konkurencyjnymi cenami oraz indywidualnym i partnerskim podejściem do Klienta.

Myślisz o produktach z własnym nadrukiem, dbasz o wizerunek Twojej firmy?

Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy i przedstawimy Ci ofertę na nasz cukier logowany w saszetkach.

Produkty standardowe

Cukier biały
w saszetkach

Czytaj więcej

Cukier trzcionowy
w saszetkach

Czytaj więcej

Słodzik
w saszetkach

Czytaj więcej

Sól
w saszetkach

Czytaj więcej

Pieprz
w saszetkach

Czytaj więcej
Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich, korzystając z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO. Zgoda