Home > O-nas
O NAS2020-11-10T08:38:02+00:00

O nas

Braco to Polska firma i jeden z liderów w branży pakowania jednorazowych artykułów porcjowanych w kraju. Swoją ofertę kierujemy dla całego sektora Food Service i nie tylko.

Podstawą funkcjonowania firmy jest budowa długofalowego partnerstwa z naszymi Kontrahentami, dla których nasze opakowania są jednym z kluczowych elementów w procesie sprzedażowym, wpływając jednocześnie na wizerunek marki naszych odbiorców.

Wieloletnie i ugruntowane doświadczenie oraz pasja z jaką pracujemy pozwalają nam na ciągłą rozbudowę i poświęcenie w zakresie optymalizacji naszej oferty. To ciągłe doskonalenie i poszukiwanie rozwiązań pozostaje niejako naszą odpowiedzią na dynamicznie zmieniający się rynek i innowacje na nim zachodzące.

Wyroby porcjowane stanowią świetną i higieniczną ochronę produktu, będąc jednocześnie reklamą Twojej firmy.

W Braco troszczymy się o najwyższe standardy obsługi. Jako producent saszetek dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować produkty najwyżej jakości w przystępnych cenach.

W dynamicznym rozwoju Braco stawiamy na partnerskie i długotrwałe relacje, dlatego zależy nam na spełnianiu Państwa potrzeb, które chętnie poznamy!

DLACZEGO MY?

braco_06

Produkty standardowe

Cukier biały
w saszetkach

Czytaj więcej

Cukier trzcionowy
w saszetkach

Czytaj więcej

Słodzik
w saszetkach

Czytaj więcej

Sól
w saszetkach

Czytaj więcej

Pieprz
w saszetkach

Czytaj więcej
Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich, korzystając z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO. Zgoda