TYTUL SOL STICK

Sól w saszetkach prosto od producenta BRACO

 

Oferowany przez nas produkt stanowi niezwykle praktyczny, a jednocześnie wydajny sposób serwowania tej przyprawy. Z tego powodu jest używany w wielu miejscach – począwszy od restauracji, przez firmy cateringowe, kończąc na hotelach.

Sól w saszetkach wykorzystuje się w prawie wszystkich daniach obiadowych, gdzie stanowi jedną z podstawowych przypraw. Niektórzy lubią używać jej więcej, inni mniej, dlatego warto udostępnić klientom nasz produkt, pozwalając na dostosowanie dania do swoich indywidualnych preferencji. Oferowane przez nas opakowania stanowią bardzo wygodny i higieniczny sposób dostarczenia gościom tej przyprawy.

Warto wykorzystywać ją w posiłkach, ponieważ stanowi główne źródło sodu w codziennej diecie, dzięki czemu, w ograniczonych ilościach, jest niezbędna do funkcjonowania organizmu. Swoje zastosowanie znajdzie wszędzie tam, gdzie podawane jest jedzenie. Ilość przyprawy w każdym opakowaniu to ok. 1,5 g. Oferowany przez nas produkt ma formę bardzo małych kryształków, które z łatwością się rozpuszczają.

 

SÓLSOL W SASZETKACH

porcjowana w saszetkach typu „sticks”

Masa jednostkowa netto: 1,5g.
Opakowanie jednostkowe: paluszek ( stick ).
Opakowanie zbiorcze: -2000 szt.
-1000 szt.
Minimalne zamówienie: 1 karton.