Sól2020-08-21T07:50:30+00:00

Sól w saszetkach

Kucharze w trakcie przygotowywania posiłków często zastanawiają się, jak posolić dania dla gości w hotelu lub w restauracji, gdzie trudno przewidzieć czyjeś preferencje oraz gust, Sól sprzedawana w higienicznych, wygodnych w użyciu saszetkach skutecznie rozwiąże ich problemy z optymalnym przyprawianiem dań. W każdym opakowaniu znajduje się dokładnie odmierzona porcja przyprawy. Można wykorzystać ją w trakcie przyrządzania potraw lub pozostawić klientowi, aby dosolił on jedzenie według preferencji.

Saszetki wykonane z mocnego papieru odpornego na rozdarcia pozwalają na wygodne przechowywanie soli w optymalnych warunkach. Ponadto chronią ją przed zwietrzeniem oraz utratą świeżości. Po otwarciu jednorazowego opakowania można dodać całą przyprawę do przygotowywanego dania. Sól w saszetkach stanowi doskonałą alternatywę dla przechowywania soli w solniczkach. Produkt w szczelnie zamkniętych opakowaniach jest skutecznie chroniony przed wietrzeniem oraz wilgocią.

Sól w saszetkach uniwersalnych:

Jednostka wagi netto: 1,5g
Wymiary torebki: 55x16mm
Opakowanie zbiorcze- karton: 1000 szt. / 5000 szt
Rodzaje papieru: Papier: Biały 
Minimalne zamówienie: 1000 szt. 
Czas dostawy: 48h

sól w saszetkach

[ … produkt dostępny również z marką własną … ]

Nasze produkty

Cukier biały
w saszetkach

Czytaj więcej

Cukier trzcionowy
w saszetkach

Czytaj więcej

Słodzik
w saszetkach

Czytaj więcej
sól w saszetkach

Sól
w saszetkach

Czytaj więcej

Pieprz
w saszetkach

Czytaj więcej
Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich, korzystając z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO. Zgoda