PRODUKTY2020-09-14T07:37:35+00:00

Produkty standardowe

Prezentujemy produkty spożywcze pakowane w saszetkach. Wśród nich znajdziesz m.in. przyprawy, takie jak pieprz czy sól oraz substancje słodzące, w tym cukier (biały i trzcinowy) i słodzik.

Oferowane artykuły to praktyczne rozwiązania przede wszystkim do firm działających w branży hotelarskiej i restauracyjnej. Saszetki są dużo bardziej higieniczne niż inne pojemniki na poszczególne produkty spożywcze, gdyż z ich zawartością mają do czynienia jedynie konsumenci, którzy faktycznie z nich korzystają. Dlatego hermetyczne „paluszki” świetnie się spisują także w innych firmach czy instytucjach, w tym placówkach służby zdrowia. Przyprawy i substancje słodzące, pakowane np. w opakowania po:

  • 0,6 g,
  • 1,5 g,
  • 4 g,
  • 5 g,

stanowią również pojedyncze porcje, odpowiadające np. łyżeczce cukru. Pakowane w tej formie produkty spożywcze więc są dużym udogodnieniem dla osób sięgających po nie.

To jednak nie wszystko, gdyż saszetki to nie tylko wygodna forma opakowania, ale i atrakcyjny nośnik reklamy. Choć niewielkie, to przykuwają uwagę – wystarczy tylko zamówić paluszki z nazwą firmy, logiem czy hasłem reklamowym, by niewielkim kosztem zapewnić sobie produkt utrwalający świadomość marki.

Niezależnie, czy jesteś właścicielem hotelu, baru, restauracji lub też czy organizujesz konferencję – produkty spożywcze w saszetkach, jakie znajdziesz w naszej ofercie, z pewnością zostaną docenione przez Twoich gości. Możesz je teraz zamówić bezpośrednio u producenta w atrakcyjnych cenach – szczegóły dotyczące hurtowych zakupów sprawdzisz na stronie każdego artykułu.

Cukier biały
w saszetkach

Czytaj więcej

Cukier trzcionowy
w saszetkach

Czytaj więcej

Słodzik
w saszetkach

Czytaj więcej

Sól
w saszetkach

Czytaj więcej

Pieprz
w saszetkach

Czytaj więcej

Marka własna

Cukier z nadrukiem w saszetkach
jako doskonały element reklamowy Państwa marki.

W braco zajmujemy się realizowaniem dedykowanych opakowań. Posiadamy szeroką gamę produktów porcjowanych, na których możemy umieścić logo naszych kontrahentów. Tworzymy produkty z marką własną, dzięki czemu zyskują Państwo nośnik reklamowy, który przyczynia się do budowania wizerunku Waszej firmy.
Cukier z logo w saszetkach jest sprawdzonym rozwiązaniem, aby dana marka została zapamiętywana i zyskała nowych Odbiorców.

Czytaj więcej
Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich, korzystając z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO. Zgoda