Pieprz2020-05-11T13:06:09+00:00

Pieprz w saszetkach

Żadna potrawa przygotowana w barze, kawiarni lub restauracji nie może obyć się bez przypraw. Teraz nie musisz już martwić się, że zepsujesz smak przyrządzanych dla klientów dań poprzez ich nieodpowiednie przyprawienie. Wystarczy, że zaopatrzysz się u nas w aromatyczny, świeżo pakowany pieprz czarny sprzedawany w higienicznych i wygodnych w użytkowaniu saszetkach. W każdej z nich znajduje się odmierzona porcja pieprzu, która doda potrawie pikantnego posmaku. To rozwiązanie chętnie stosowane w wielu renomowanych lokalach gastronomicznych.

Jak wiadomo, smak to kwestia gustu, a  goście w Twojej restauracji mogą mieć różne preferencje. Mając to na uwadze, możesz im do każdego posiłku podawać saszetki z pieprzem. Wszystko po to, aby w razie potrzeby mogli łatwo doprawić swoją porcję zgodnie ze swymi indywidualnymi upodobaniami. Opakowania z estetycznym, ładnie zaprojektowanym nadrukiem, doskonale sprawdzają się w branży hotelarskiej oraz gastronomicznej i będą ciekawym elementem w brandingu marki.

Pieprz w opakowaniu uniwersalnym:

Jednostka wagi netto: 1,5g
Wymiary torebki: 55x16mm
Opakowanie zbiorcze- karton: 1000 szt. / 2000 szt
Rodzaje papieru: Papier: Biały 
Minimalne zamówienie: 1000 szt. 
Czas dostawy: 48h

pieprz w saszetkach

[ … produkt dostępny również z marką własną … ]

Nasze produkty

Cukier biały
w saszetkach

Czytaj więcej

Cukier trzcionowy
w saszetkach

Czytaj więcej

Słodzik
w saszetkach

Czytaj więcej

Sól
w saszetkach

Czytaj więcej

Pieprz
w saszetkach

Czytaj więcej
Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich, korzystając z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO. Zgoda