Słodzik2020-05-11T13:13:28+00:00

Słodzik w saszetkach

Często gościsz w swoim lokalu gastronomicznym osoby, które lubią słodzone potrawy i napoje, ale nie mogą ich spożywać zbyt często ze względów zdrowotnych? Duża część Twoich klientów zgłasza Ci, że jest na diecie odchudzającej lub choruje na cukrzycę? Także tym osobom możesz zagwarantować przyjemny, słodki smak napojów. Wystarczy, że zaopatrzysz się w specjalny, produkowany przez nas słodzik w saszetkach. To doskonała alternatywa dla cukru tradycyjnie sprzedawanego w kilogramowych paczkach. Po produkt dostępny w hermetycznym opakowaniu spełniającym wszelkie wymogi higieny, mogą sięgać nie tylko diabetycy i osoby na diecie odchudzającej, ale także wszyscy, którym zależy na zdrowiu i dobrym samopoczuciu.

Dodanie słodzika do herbaty czy kawy znakomicie wpływa na ich smak. Szczelnie zamknięta saszetka zabezpiecza produkt przed wietrzeniem i psuciem się. Słodzik nadaje się do stosowania przez profesjonalnych kucharzy i cukierników. Serwując kawę lub herbatę swoim gościom do filiżanki, warto dołączyć opakowanie tego produktu. Porcjowany cukier ułatwia odpowiednie posłodzenie napoju.

Słodzik w opakowaniu uniwersalnym:

Jednostka wagi netto: 0,6g
Wymiary torebki: 88x16mm
Opakowanie zbiorcze- karton: 1000 szt. / 2000 szt
Rodzaje papieru: Papier: Biały 
Minimalne zamówienie: 1000 szt. 
Czas dostawy: 48h

słodzik w saszetkach

[ … produkt dostępny również z marką własną … ]

Nasze produkty

Cukier biały
w saszetkach

Czytaj więcej

Cukier trzcionowy
w saszetkach

Czytaj więcej

Słodzik
w saszetkach

Czytaj więcej

Sól
w saszetkach

Czytaj więcej

Pieprz
w saszetkach

Czytaj więcej
Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich, korzystając z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO. Zgoda